KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 13448129
nr 1344 8129
Acke Ã…slund
(1881-1958), Sverige
Blandteknik, Signerad, numrerad 1940. Bär påskrift "Tilläggas från slarvern Acke". Motivet: 20x25 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 31 augusti 2020
kl 19:28:30
26/8 20:34:09
Acke Ã…slund
Läs mer om Acke Ã…slund